Divi hokejisti izvicina dūres, “Kurbads” sīvā cīņā apspēlē līgas pastarīti

Šovakar Optibet hokeja līgas (OHL) regulārās sezonas mačā Elektrēnu “Airwell Energija” mājās piekāpās “Kurbads” ar rezultātu 3:4 (1:1, 1:3, 1:0).

Pirmā perioda pašā sākumā komandas apmainījās ar vārtu guvumiem. No sākuma “Kurbads” aizsargs Edgars Dīķis atklāja rezultātu, taču divarpus minūtes vēlāk Tadas Kumeļauskas panāca izlīdzinājumu.

Otrās trešdaļas 43. sekundē Egidijs Binkulis izvirzīja mājiniekus vadībā. Nedaudz vairāk kā minūti vēlāk Rihards Liģis atgrieza neizšķirtu uz tablo, bet jau 4. minūtē Aleksandrs Novikovs izvirzīja kurbadiešus vadībā. Spēles 26. minūtē “Kurbads” veica vārtsarga maiņu, Fjodoru Aganezovu nomainot Arginto Milbergam. Pēc 13 sekundēm Artūrs Mickevičs dubultoja viesu pārsvaru.

Trešā perioda sākumā uz ledus parādījās asumi, izvicinot dūres Tadam Kumeļauskam un Emīlam Ginteram. Abi hokejisti tika noraidīti līdz spēles beigām (5+20), taču lietuvietis saņēma vēl divas minūtes par rupjību. Perioda 9. minūtē Donats Kumeļausks guva elektrēniešu trešos vārtus un samazināja rezultāta starpību līdz minimumam.

“Kurbads” vārtsargs Fjodors Aganezovs pirms nomaiņas atvairīja deviņus no desmit metieniem, pēc tam viņu nomainījušais Arginto Milbergs tika galā ar 11 no 12 metieniem. “Airwell Energija” vārtsargs Maksims Duvē neitralizēja 36 no 40 metieniem.

“Kurbads” 11 spēlēs sakrājis 16 punktus un ieņem 3. vietu OHL. “Airwell Energija” astoņās spēlēs tikuši vien pie diviem punktiem un ierindojas pirmspēdējā, 8. vietā.

Abas komandas savu nākamo spēli aizvadīs 4. oktobrī, kad elektrēnieši uzņems “Mogo/LSPA”, bet “Kurbads” mājās spēkosies ar Viļņas “Hockey Punks”.