Čempione mājās atspēlējas un pārtrauc ”Mogo/LSPA” rekordgaro uzvaru sēriju

Arta Ābola vadītā ”Zemgale/LLU” šovakar Optibet hokeja līgā (OHL) mājās ar 2:1 (0:0, 1:1, 1:0) pieveica OHL līderi ”Mogo/LSPA” un pārtrauca pretinieku rekordgaro uzvaru sēriju.

Reinis Mārtiņš Lejnieks otrās trešdaļas ievadā izvirzīja ”Mogo/LSPA” vadībā, bet 28. minūtē Daniels Goršanovs atjaunoja uz tablo līdzsvaru (1:1). Savukārt 48. minūtē Pēteris Purmalis izvirzīja ”Zemgale/LLU” jau vadībā un atnesa komandai uzvaru – 2:1.

Uzvarētāju vārtos lielisks bija Ēriks Vītols, kurš atvairīja 32 no 33 (96,97%) pretinieku izdarītajiem metieniem. Fantastisks sniegums arī ”Mogo/LSPA” ripu ķērājam Henrijam Ančam, kurš tika galā ar 49 no 51 (96,08%) sāncenšu metieniem.

”Zemgale/LLU” OHL šī bija jau piektā uzvara pēc kārtas. Tikmēr ”Mogo/LSPA” šovakar piedzīvoja pirmo zaudējumu sezonā. Ģirta Ankipāna vadītā komanda sezonu sāka ar 21 panākumu 21 spēlē un sasniedza jaunu Latvijas čempionāta uzvaru rekordu.

”Mogo/LSPA” ar 44 punktiem 22 spēlēs ir pārliecinoša OHL līdere, bet ”Zemgale/LLU” ar 17 mačos iegūtiem 30 punktiem ieņem trešo vietu līgā, tikai par viena punkta tiesu atpaliekot no Rīgas ”Dinamo”, kas aizvadījusi par četrām spēlēm vairāk.

Ankipāna vadītā komanda nākamo maču aizvadīs 5. decembrī (pulksten 19:00) pret HS ”Rīga”, bet Ābola padotajiem nākamā cīņa OHL paredzēta 6. decembrī (pulksten 19:00) pret Rīgas ”Prizma/IHS” hokejistiem.

Autors: Rainers Rogs Avots: LHF