Brants: Spēlēt mājās un pie izlases trenera bija prioritāte

Optibet hokeja līgas (OHL) un Somijas pēc spēka 2. līgas (Mestis) komandas Zemgales “Jelgava/LLU” aizsargs Harijs Brants sarunā ar portālu “Sportacentrs.com” atzina, ka par spīti piedāvājumiem no citiem Eiropas čempionātiem, izvēlējies par labu mājām.

“Sākumā bija sarunāts, ka palieku Kanādā uz vēl vienu gadu, bet tad iepriekšējo menedžeri atlaida. Jaunais atnāca un pateica, ka viņiem nevajag vēl vienu 20 gadīgu eiropieti. U-20 izlases nometnes laikā piezvanīja “Zemgales/LLU” direktors Aivars Zeltiņš. Tad vēl nebija apstiprināta dalība Mestis, tāpēc nolēmu nogaidīt. Gaisā karājās piedāvājums no Austrijas – nebija tā, ka nebūtu, kur spēlēt, ja nu plīstu visi gali. Kad apstiprināja Somiju, tad paskatījos un salīdzināju. Spēlēt mājās un labā līmenī – kāpēc gan ne? Pie laba trenera, kurš strādā arī lielajā izlasē. Jo īpaši tagad – pirmais gads profesionāļos. Jāaizvada laba pirmā sezona un tad jāskatās tālāk,” teica Brants. Brants arī izteicās, ka, viņaprāt, spēlēšana Austrumkrasta hokeja līgā (ECHL) viņa izaugsmei nāktu tikai par sliktu.

Brants pēdējās trīs sezonas pavadīja Kvebekas junioru hokeja līgā (QMJHL), aizvadot 110 spēles Akadī-Bathērstas ”Titan” un Šikutimi “Sagueneens” sastāvā, sakrājot 29 (4+25). 2020./21. gada sezonā Brants koronavīrusa pandēmijas dēļ tika izīrēts “Zemgale/LLU”, kuras rindās piedalījās 25 OHL mačos.

Aizvadītajā sezonā Brants “Titan” sastāvā sakrāja 15 (2+13) punktus 60 mačos. Latvijas U-20 izlasē pasaules čempionātā piecās spēlēs atdeva vienu rezultatīvu piespēli.

Autors: Rems Ratņikovs Avots: Sportacentrs.com

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)