Bendžum Hat-trick, ”Energija” sagrauj ”Hockey Punks” (VIDEO)

Optibet hokeja līgā (OHL) pārliecinošu uzvaru šovakar svinēja Elektrēnu “Energija”, kas mājās ar 7:0 (3:0, 1:0, 3:0) sagrāva citu Lietuvas klubu Viļņas “Hockey Punks”.

Mājinieki jau ceturtajā minūtē ieguva piecu minūšu skaitlisko vairākumu, jo “Hockey Punks” aizsargs Kosts Gusevs par pretinieka grūšanu apmalē nopelnīja 5+20 minūšu noraidījumu.

Piecu minūšu vairākuma laikā “Energija” guva divus vārtus – Donats Kumeļausks 5. minūtē atklāja mača rezultātu, bet Dovidas Laimutis pēc 96 sekundēm dubultoja Elektrēnu kluba pārsvaru. Aivars Bendžus pirmā perioda vidū panāca 3:0

Eimants Noreika pamatlaika vidū guva ceturtos vārtus mājinieku labā. Savukārt pēdējā trešdaļā vēl trīsreiz ripa nonāca “Hockey Punks” cietoksnī. Kipras Grabļiauskas 46. minūtē panāca 5:0, bet turpinājumā Bendžus guva divus vārtus, noformējot sev Hat-trick un uzstādot mača gala rezultātu.

Uzvarētāju vārtos sauso spēli aizvadīja Arkādijs Grigaravičs-Reizins, kurš atvairīja visus 25 pretinieku izdarītos metienus. Tikmēr “Hockey Punks” vārtos Arturs Pavļikovs tika galā ar 22 no 26 (84,62%) metieniem, bet Simas Baltrūnas atvairīja vien desmit no 13 (76,92%) metieniem.

“Energija” ar pieciem punktiem sešās spēlēs ieņem ceturto vietu līgā. Savukārt “Hockey Punks”, sešos mačos paliekot bez punktiem, ieņem pēdējo pozīciju septiņu komandu konkurencē.

Abām komandām nākamā spēle paredzēta pret Tallinas “Panter”. “Energija” 12. oktobrī (plkst. 15:00) savā laukumā uzņems “Panter”, bet “Hockey Punks” dienu vēlāk (plkst. 16:30) mājās tiksies ar Igaunijas klubu.