Meijam un Bajarunam 2+1, ”Mogo/LSPA” sagrauj ”City”

Sesto uzvaru pēc kārtas Optibet hokeja līgā (OHL) šovakar izcīnīja “Mogo/LSPA”, kas mājās ar 8:2 (2:0, 3:1, 3:1) sagrāva Lietuvas klubu Kauņas “City”.

Ričards Puriņš 17. minūtē atklāja mača rezultātu, bet pēc 69 sekundēm Lauris Bajaruns dubultoja “Mogo/LSPA” pārsvaru.

Otrā perioda ievadā, Bajarunam un Puriņam gūstot savus otros vārtus mačā, rīdzinieki panāca jau 4:0 un piespieda viesus veikt vārtsargu nomaiņu. Pēc divām minūtēm Kosts Gusevs samazināja rezultāta starpību, bet otrās trešdaļas pirmspēdējā minūtē pieredzējušais Gints Meija atjaunoja “Mogo/LSPA” četru ripu pārsvaru.

Antons Siņegubovs 47. minūtē, realizējot skaitlisko vairākumu, panāca jau 6:1, taču Daniels Klineckis trešā perioda vidū viesiem vienus vārtus atguva. Pēdējais vārds gan piederēja laukuma saimniekiem – Patriks Trasūns 13 sekundes pēc “City” otrajiem vārtiem atjaunoja rīdziniekiem piecu vārtu pārsvaru, bet Meija, izceļoties mazākumā, uzstādīja mača gala rezultātu – 8:2.

Henrijs Ančs uzvarētāju vārtos atvairīja no 16 no 18 pretinieku izdarītajiem metieniem. Viesiem Sergejs Pisarenko tika galā ar 16 no 20 ripām, bet Martins Petiuls atvairīja 20 no 24 metieniem.

“Mogo/LSPA” ar 24 punktiem 15 spēlēs ir līgas vicelīdere. Tikmēr “City” ar astoņiem punktiem deviņos mačos atrodas sestajā pozīcijā.

Kauņas klubs nākamo spēli aizvadīs 18. novembrī pret ”Kurbadu”. Savukārt rīdziniekiem nākamais mačs paredzēts vien 22. novembrī, kad būs jātiekas ar citu Lietuvas klubu Viļņas “Hockey Punks”.

Autors: Rainers Rogs Avots: LHF