Ankipāns: Dalītajai pirmajai vietai regulārajā sezonā nav tik liela nozīme

Optibet hokeja līgas (OHL) komandas Rīgas “Mogo/LSPA” galvenais treneris Ģirts Ankipāns sniedzis komentāru par komandas sniegumu un atklāja, ko sagaida no Play-off.

“Mogo/LSPA” kā TOP-2 komanda izlaida pirmo kārtu. Pusfinālā Ankipāna padotie spēkosies ar HK “Kurbads”.

“Samērā veiksmīgi varam teikt, ka esam dalītā 1. vietā. Tas ir pozitīvi. Pēdējos divus gadus [regulārajā sezonā] bijām pirmie, taču tas mums neļāva vinnēt kausu. Tādēļ tam nav tik liela nozīme.

Bija labākas un sliktākas spēles. Pats čempionāts kļuvis smagāks, grūtāks un interesantāks – visiem neiet tik gludi, kā tas bija pagājušajā gadā. Gatavojamies sezonas galvenajam posmam, kuru mēs noslēgsim vai nu gandarīti, vai arī vīlušies.

Vajag izanalizēt pagājušā gada fināla momentus. Laikam nenoticējām uzvarai līdz galam . Galvenais ir noticēt un ļoti vēlēties pacelt kausu. Mēs spēlējam samērā atklātu un meistarīgu hokeju, varam veidot skaistu spēli, tādēļ pretiniekiem mums ir jāpielāgojas,” saka Ankipāns.

“Mogo/LSPA” regulāro sezonu noslēdza dalītajā pirmajā vietā (pēc atsevišķiem parametriem 2. vietā) ar 55 punktiem 32 mačos, bet HK “Kurbads” ierindojās trešajā pozīcijā ar 47 punktiem 32 cīņās.

Jau ziņojām, ka pirmajā pusfināla cīņā “Mogo/LSPA” izcīnīja pārliecinošu uzvaru.

Autors: Rems Ratņikovs Avots: Optibet hokeja līga

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)