Ankipāns: Akcents tiks likts uz komandas spēli, nevis hokejistu individuālo sniegumu

Optibet hokeja līgas (OHL) kluba ”Mogo/LSPA” galvenais treneris Ģirts Ankipāns vakar sarunā ar kanālu TV4 izteica savu viedokli par notikušajām pārmaiņām OHL dalībnieču vidū un atklāja, no kuriem hokejistiem jaunajā sezonā cer sagaidīt vislielāko pienesumu komandai.

”Man grūti teikt. Ir daudz nezināmo šogad,” notikušās izmaiņas OHL dalībnieču vidū komentēja Ankipāns. ”Jelgava spēlēs divās frontēs. Redzēsim kā būs. Par lietuviešiem man nav īsti informācijas, bet, es ceru, ka viņi būs nokomplektējuši spēcīgus sastāvus, lai varētu konkurēt ar mūsu komandām. Lai mēs augtu visi kopā, ļoti svarīgi ir, lai nebūtu lielie rezultāti. To kā būs parādīs laiks.”

”Mogo/LSPA” galvenais treneris norādīja, ka vislielāko pienesumu gaidāmajā sezonā cer sagaidīt no pieredzējušajiem hokejistiem. ”Akcents tik un tā vairāk vai mazāk tiks likts uz komandas spēli daudz nopietnāk nekā uz individuālām darbībām. Protams, ka līderiem ir jābūt vecajiem hokejistiem, kas parāda piemēru laukumā kā darboties jaunajiem spēlētājiem. It sevišķi sarežģītās un grūtās situācijās.”

Ankipāns nosauca arī vairākus spēlētājus, no kuriem cer sagaidīt vislielāko pienesumu komandai. ”Protams, ka es to gaidu no Kārļa Ozoliņa, no Artūra Ozoliņa, no Anča, no Želubovska, Lipsberga, Kriša Rēdliha. Loģiski tie ir mūsu balsti un pamatvērtības.”

”Tāpat es sagaidu progresu arī no jaunajiem spēlētājiem. Es redzu, ka mēs Artim [Ābolam] U-20 PČ varēsim pienest papildinājumu. Ir pāris jaunie hokejisti, kuri, es domāju, arī lēks iekšā tajā līderu grupā,” norādīja ”Mogo/LSPA” galvenais treneris, kurš vēlreiz uzsvēra, ka vairāk tiks domāts par komandas spēli.

Atgādināsim, ka vakar ”Mogo/LSPA” OHL jaunās sezonas atklāšanas mačā atstāja sausā pašreizējo OHL čempioni ”Zemgale/LLU” un izcīnīja pārliecinošu uzvaru ar 3:0.

Autors: Rainers Rogs Avots: TV4

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)