TIKAI HOKEJAZINAS.COM

Ančs par OHL: Ja nebūšu laukumā, būšu uz komandas soliņa

Henrijs Ančs, Hokejazinas.com

Henrijs Ančs | FOTO: HK Mogo/LSPA

“Optibet” hokeja līgas (OHL) kluba “Mogo/LSPA” pieredzējušais vārtsargs Henrijs Ančs sarunā ar “Hokejazinas.com” sacīja, ka tuvākajā laikā būs zināms, vai vārtsargu nākamsezon redzēsim kādā no virslīgas komandām.

“Patlaban nav skaidrības, kad sāksies treniņi, un nav arī skaidrības par pašu čempionātu. Dzirdēju, ka OHL nākamsezon spēlēs arī Lietuvas klubi un, ja tā būs, būs labi. Situācija ir neskaidra. Varbūt pēc divām nedēļām pēkšņi parādīsies kāda jauna komanda.

Visticamāk, ka palikšu “Mogo/LSPA”, bet pagaidām to pilnīgi droši nevaru apliecināt. Klubs spēlēs arī nākamsezon. Zinu, ka klubā strādāšu ar jaunajiem hokejistiem, taču vēl nezinu vai būšu šī kluba vārtsargs. Sākumā bija paredzēts, ka sezonai gatavoties sāksim 1. augustā, taču tagad pateica, ka kopā jāsanāk jau pēc nedēļas.”

Vārtsargs izvairīgi komentē iespēju parādīties kādas citas OHL komandas rindās. No Anča sacīta var nojaust, ka aizvadītās sezonas OHL labākais vārtsargs varētu arī noslēgt karjeru. Jāteic, ka līdzīgas domas Ančam ir bijušas jau iepriekš.

“Es nezinu vai man ir vēlēšanās kaut ko tālāk darīt. Taču, ja nebūšu “Mogo/LSPA”, es kaut kur noteikti varētu parādīties. Pēdējā sezonā, kad OHL spēlēja “Kurbads”, starpsezonā bija intriga, kurš uz kurieni pāries. Kaut kur jau mani varēs redzēt, ja ne uz laukuma, tad vismaz uz komandas soliņa,” piebilda Ančs.

Atgādināsim, ka Ančs aizvadītajā sezonā saņēma Ulda Opita vārdā nosaukto balvu kā sezonas labākais vārtsargs. Viņš regulārās sezonas 15 OHL mačos vidēji ielaida 1,37 ripas un atvairīja 93,20 % metienu. Abi šie rādītāji bija labākie OHL regulārajā čempionātā.

Jau vēstījām, ka par Latvijas čempioni hokejā 2021./2022. gada sezonā kļuva Arta Ābola vadītā “Zemgale/LLU” komanda, kas OHL finālsērijā ar 4-0 pārspēja “Olimp/Venta 2002”.

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)