Ančam sausā spēle, čempionu veterāni nokārto uzvaru sezonas atklāšanas mačā

Šodien Optibet hokeja līgas (OHL) regulārās sezonas mačā aizvadītās sezonas čempioni Rīgas “Mogo/RSU” komanda mājās ar rezultātu 2:0 (1:0, 1:0, 0:0) apspēlēja Jelgavas “Zemgale/LBTU” vienību.

Spēle iesākās ar pavisam neparastu gadījumu – pie noraidīto spēlētāju soliņa izkrita aizsargstikls, kā rezultātā spēle tika apturēta aptuveni 30 minūtes.

Turpinājumā veiksmīgāku spēli rādīja mājinieki, gūstot arī pirmos vārtus, Elvisam Želubovskim 16. minūtē pārspējot Mariusu Bajarunu-Galeju, kurš uz īsu brīdi stājās vārtos.

Otrās trešdaļas devītajā minūtē čempioni arī spēja dubultot pārsvaru, vārtus gūstot Krišjānim Rēdliham.

Spēles pēdējā nogrieznī viesu klubs metās atspēlēties, nomainot vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju jau četras ar pusi minūtes pirms pamatlaika beigām, taču vārtus jelgavniekiem gūt neizdevās un “Mogo/RSU” izcīnīja uzvaru.

Henrijs Ančs atvairīja visus 18 “Zemgale/LBTU” metienus, bet Aksels Ozols tika galā ar 27 no 28 “Mogo/LSPA” raidījumiem. Mariuss Bajaruns-Galejs nespēja apstādināt vienīgo metienu, kas tika raidīts pa viņa vārtiem.

Nākamais mačs “Mogo/LSPA” paredzēts 11. septembrī mājās plkst. 19:15 pret “HK Prizma”, bet “Zemgale/LBTU” sezonu turpinās 11. septembrī viesos plkst. 19:00 pret “HC Panter”.