“Airwell Energija” izcīna otro uzvaru sezonā pār OHL pastarīti

Šovakar Optibet hokeja līgas (OHL) mačā Elektrēnu “Airwell Energija” komanda mājās ar rezultātu 3:2 (0:1, 1:0, 2:1) apspēlēja Viļņas “Hockey Punks” vienību.

Pirmā perioda ceturtajā minūtē “Hockey Punks” uzbrucējs Ignotas Ragas atklāja mača rezultātu, bet otrās trešdaļas piektajā minūtē Sergijs Lohačs vairākumā izlīdzināja rezultātu.

Trešā mača nogriežņa otrajā minūtē Artjoms Redko izvirzīja vadībā mājiniekus, bet vien 31 sekundi vēlāk Tadas Kumeļauskas dubultoja pārsvaru.

15. minūtē Iļja Četvertaks samazināja rezultāta starpību līdz minimumam, taču atspēlēties “Hockey Punks” neizdevās.

Maksims Duve atvairīja 30 no 32 “Hockey Punks” metieniem, bet Artūrs Pavliukovs tika galā ar 19 no 22 “Airwell Energija” raidījumiem.

“Airwell Energija” ar četriem punktiem 17 spēlēs atrodas priekšpēdējā, astotajā vietā OHL, bet “Hockey Punks” ar vienu punktu 18 cīņās ierindojas pēdējā, devītajā pozīcijā līgā.

Viļņas vienība šosezon vēl nav uzvarējusi nevienu maču, bet Elektrēnu klubs abas uzvaras izcīnījis pret “Hockey Punks”. Līdz šim mačam “Airwell Energija” zaudēja 12 cīņas pēc kārtas.

Nākamā spēle “Airwell Energija” komandai paredzēta 9. decembrī plkst. 15:00 mājās pret aizvadīto divu sezonu čempionvienību “Zemgale/LBTU”.

Tikmēr “Hockey Punks” nākamo maču aizvadīs 9. decembrī plkst. 14:10 viesos pret Tallinas “Panter”.