Ābols par tiesāšanu un Zeltu, Ankipāns par mērķa sasniegšanu

Artis Ābols un Ģirts Ankipāns, Hokejazinas.com
Artis Ābols un Ģirts Ankipāns | FOTO: LHF

Šodien norisinājās “Optibet” hokeja līgas (OHL) preses konference, kurā piedalījās HK “Zemgale/LBTU un HK “Mogo/LSPA” galvenie treneri – Artis Ābols un Ģirts Ankipāns.

Jau rīt sāksies OHL finālsērija līdz četrām uzvarām, kurā tiksies minētie klubi. Pusfinālā “Zemgale/LBTU” ar 4-0 pārspēja HK “Prizma” hokejistus, savukārt “Mogo/LSPA” ar 4-0 pārspēja HK “Kurbads”.

“Pretinieks ir labi apmācīts spēlēt aizsardzībā. Diez vai finālsērijā būs četras spēles. Abas komandas gana labi māk spēlēt aizsardzībā un arī bez ripas. Uzskatu, ka būs līdzīga spēle. Pusfinālā intriga bija katrā spēlē. Ceru, ka esam mācījušies no savām kļūdām.

Ja runājam par tiesāšanu, uzskatu, ka par katru sīkumu nevajag dot sodu, bet svarīgi, lai tiesā konsekventi uz abām pusēm. Lai nav dziesmusvētki. Vēlētos, lai nav tā, ka mača sākumā dod noraidījumu par katru pieskārienu, bet spēles beigās nedod vispār,” sacīja Artis Ābols.

Komentējot pēdējā laika notikumu ar komandas uzbrucēju Kristiānu Zeltu, Ābols sacīja: “Viņš tika vērtēts pēc uzvārda Zelts, nevis pēc nodarījuma. Varat uzskatīt, ka viņam tagad finālsērijā ir uzvārds Bronza, varbūt tagad viņu citādāk vērtēs. Viss nebija tik viennozīmīgi [par asumiem pusfinālā – M.L.], kā to uzsvēra. Tas, ka viņš ir emocionāls, to mēs zinām.”

“Sēriju izšķirs nianses, un nav nozīmes, vai komandas aizvadīs sešas vai septiņas spēles. Par “Kurbads” varu teikt tikai labus vārtdus – viņi parādīja labu hokeju, bet viņiem ir atšķirīga hokeja filozofija. Neteikšu, ka pusfināls bija viegls, iespējams, viņiem nedaudz trūka pieredzes. Labi, ka ieguvām laiku atpūsties. “Zemgale/LBTU” trenējas profesionālākā režīmā, bet es nevaru saviem komandas spēlētājiem aizliegt iet uz darbu vai skolu. Tomēr ir sajūta, ka komanda ir gatava kautko ziedot, lai sasniegtu mērķus,” norādīja “Mogo/LSPA”galvenais treneris Ģirts Ankipāns.

 

Autors: Mārtiņš Lācis

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)