“Spartak” par Indraša sāgu: Šī situācija var nospēlēt par sliktu Eiropai

Pirmdien Latvijas hokejists Miks Indrašis uzsāka skandālu Kontinentālajā hokeja līgā (KHL), parakstot līgumu ar citas līgas komandu, kamēr ir spēkā līgums ar KHL komandu – Maskavas “Spartak”.

Par līguma parakstīšanu ar Indraši oficiāli paziņoja Vācijas hokeja līgas (DEL) komanda Šveningeras “Wild Wings”.

Par situāciju jau vienā no intervijām izteicās kāds kluba pārstāvis individuāli, bet oficiālajā kluba paziņojumā bija minēts sekojošais:

“Mūsu pozīcija ir skaidra – Indrašim ir spēkā līgums ar mūsu klubu. Tas ir reģistrēts līgā. Vispār šī situācija var nospēlēt par sliktu pašai Eiropai. Mēs arī varam sākt pārvilināt spēlētājus no citām Eiropas līgām, kamēr viņiem ir spēkā esošs līgums. Rodas nepatīkams precedents, kad sāk šķist, ka pāreju atļauju dokumenti vairāk nav saistoši.”

Aizvadītajā sezonā Indrašis pabija trīs klubos. Sezonu viņš uzsāka Kontinentālajā hokeja līgā (KHL), spēlējot Podoļskas “Vityaz” un Vladivostokas “Admiral”, bet pēc Krievijas uzsāktā kara pret Ukrainu pārcēlās uz Šveices augstāko līgas (NL) klubu “Biel – Bienne”, astoņos mačos divreiz rezultatīvi asistējot.

Karjeras laikā Indrašis pārstāvējis Latvijas izlasi deviņos pasaules čempionātos (no 2012. līdz 2021., izņemot 2020. gada PČ, kas tika atcelts) un divās olimpiskajās spēlēs (2014., 2022.). Viņš arī pavadīja 11 sezonas KHL, spēlējot Rīgas “Dinamo”, Maskavas “Dinamo”, Podoļskas “Vitjaz” un Vladivostokas “Admiral”.

Autors: Roberts Ūdris Avots: Maskavas Spartak

Komentāri (0)