Skandāls KHL – Indrašis pievienojās citas līgas klubam, nelaužot līgumu ar “Spartak”

Latvijas hokejista Mika Indraša, kurš šodien pievienojās Vācijas hokeja līgas (DEL) komandai Šveningeras “Wild Wings”, līgums ar Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komandu Maskavas “Spartak” nav lauzts, vēsta komandas pārstāvis sarunā ar portālu “Championat“.

Jūnijā “Spartak” paziņoja par līgumu ar Indraši, taču pēc tam hokejists to noliedza, neskatoties uz to, ka līgā kontrakts ir piereģistrēts.

“Klubs ir sašutis par to, ka Miks Indrašis, kuram bija līgums ar mūsu komandu, noslēdzis līgumu ar citas Eiropas līgas vienību. Atgādinām, ka Starptautiskā hokeja federācija (IIHF) atzīst KHL līgumus, līdz ar to šis jautājums tiks risināts tiesību laukā. Rēķināmies ar KHL un Krievijas hokeja federācijas atbalstu,” teikts kluba paziņojumā.

Portāla “Championat” rīcībā esošā informācija vēsta, ka Indraša līguma summa ir 17 miljoni rubļu (aptuveni 286 tūkstoši eiro). Tikmēr līguma laušanas gadījumā pēc spēlētāja iniciatīvas, spēlētājam jāizmaksā kompensācija par tā laušanu algas vienas trešdaļas apmērā, kas Indraša gadījumā ir aptuveni 5,6 miljoni rubļu (aptuveni 94 tūkstoši eiro). Indrašis šo kompensāciju nav samaksājis.

Autors: Rems Ratņikovs Avots: Championat

Komentāri (0)