“Spartak” iemet 5 ripas “Barys”, Ufa uzvar Indraša bijušo komandu

Noslēgusies kārtējā Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēļu diena.

Jau vēstījām, ka Rīgas “Dinamo” mājās ar 1:3 piekāpās Kazaņas “Ak Bars”.

Podoļskas “Vitjaz”, kuru nesen pameta Miks Indrašis, mājās ar 2:4 atzina Ufas “Salavat Yulaev” pārākumu. Rezultātu atklāja Kuļomins, izlīdzinājumu “Vitjaz” izdevās panākt pēc 12 minūtēm, kad Šaričenkovu pārspēja Aaltonens. Piecas minūtes vēlāk Paņins izvirzīja Ufas komandu vadībā, un viņiem izdevās to saglabāt līdz pat mača beigām. Trešā perioda 7. un 11. minūtē Hafizuļins un Hartikainens attiecīgi pārspēja Ježovu, taču Šiksatdirovam sanāca vienu golu atgūt.

Maskavas “Spartak” atspēlēja divu vārtu deficītu un mājās pārspēja Nursultanas “Barys”. Spēles rezultātu atklāja Mihailis, drīz vien Petuhovs dubultoja Kazahstānas komandas pārsvaru. Dueļa otrajā pusē “Spartak” guva piecus bezatbilžu vārtus – no sākuma Hohlačovs, saņemot piespēli no aizvārtes, pārspēja Ortio. Vēlāk Lehtera guva divus vārtus pēc kārtas. Vien divas minūtes vēlāk, Kugriševs realizēja izgājienu “viens pret viens”. Punktu spēlei pielika Ņikišina tālmetiens.

Autors: hokejazinas.com Avots: KHL