Rīgas “Dinamo” sāk gausi un nespēj atspēlēties pret “Ak Bars”

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) vienība Rīgas “Dinamo” komandas kapteiņa Dārziņa 600. KHL spēlē ar rezultātu 1:3 piekāpās Kazaņas “Ak Bars” hokejistiem.

Pirmo periodu rīdziniekiem neizdevās sākt veiksmīgi, klubam nonākot iedzinējos jau spēles 5. minūtē, kad pēc Burmistrova metiena ripa atlēca uz kreiso pretinieku zonas pusi pie Lukojanova, kurš atklāja spēles rezultātu.

Arī otros vārtus kazaņieši nelika ilgi gaidīt – 7. minūtē “Dinamo” vārtsargs Matsons nepaspēja sagatavoties  pretinieku darbībām un Kempfers ar spēcīgu metienu no tuvas distances trieca ripu vārtu augšējā stūrī.

Ar to gan viss neapstājās, “Ak Bars” komandai gūstot vārtus vien pusotru minūti pirms perioda beigām. Ripu rīdzinieku zonā pieturēja Tarasovs, piespēlēja Henkelam, kura metienu pielaboja Džordans Vīls – 3:0.

Neilgi pēc tam izraisījās kautiņš – Čukste un Dinjaks katrs vienlaicīgi spēja raidīt sitienu viens otram, kā rezultātā abi nogāzās uz ledus. Kautiņš, iespējams, iedvesmoja Rīgas hokejistus, jo atlikušo spēles daļu “Dinamo” spēja uzvarēt.

Vienīgos vārtus Rīgas “Dinamo” labā guva komandas jaunieguvums Mets Lorito, kurš ar ļoti precīzu metienu vienīgais šodien spēja uzveikt “Ak Bars” vārtsargu Timuru Biļalovu, neļaujot bijušajam “Dinamo” vārtsargam izcīnīt “sauso” uzvaru.

Ar šo spēli Rīgas “Dinamo” noslēdza 6 mājas spēļu sēriju. Nākamais mačs rīdziniekiem 21. novembrī, kad viesos ceturto reizi šosezon nūjas jākrusto ar Jāņa Jaka HK “Sochi”. Rīgas “Dinamo” ar 25 punktiem 28 spēlēs atrodas desmitajā pozīcijā Rietumu grupā, bet “Ak Bars” Austrumos ar 40 punktiem 30 dueļos ir ceturtajā vietā.

Autors: hokejazinas.com