Oficiāli: Indrašis pievienojas DEL klubam

Vācijas hokeja līgas (DEL) komanda Šveningeras “Wild Wings” paziņojusi par līguma parakstīšanu ar latvieti Miku Indraši.

Līgums noslēgts uz vienu sezonu.

Iepriekš tika vēstīts, ka hokejists pievienosies citam DEL klubam Volfsburgas “Grizzlys”, taču Indrašis izrādījās par dārgu. Jūnijā KHL komanda Maskavas “Spartak” paziņoja par līgumu ar Indraši, taču pēc tam hokejists to noliedza, neskatoties uz to, ka līgā kontrakts ir piereģistrēts.

Aizvadītajā sezonā Indrašis pabija trīs klubos. Sezonu viņš uzsāka Kontinentālajā hokeja līgā (KHL), spēlējot Podoļskas “Vityaz” un Vladivostokas “Admiral”, bet pēc Krievijas uzsāktā kara pret Ukrainu pārcēlās uz Šveices augstāko līgas (NL) klubu “Biel – Bienne”, astoņos mačos divreiz rezultatīvi asistējot.

Karjeras laikā Indrašis pārstāvējis Latvijas izlasi deviņos pasaules čempionātos (no 2012. līdz 2021., izņemot 2020. gada PČ, kas tika atcelts) un divās olimpiskajās spēlēs (2014., 2022.). Viņš arī pavadīja 11 sezonas KHL, spēlējot Rīgas “Dinamo”, Maskavas “Dinamo”, Podoļskas “Vitjaz” un Vladivostokas “Admiral”.

Autors: Rems Ratņikovs Avots: Šveningeras "Wild Wings"

Komentāri (0)