Ozoliņa “Torpedo” pirmā uzvara pret “Salavat Yulajev” kopš 2018. gada

Kontinentālajā hokeja līgā (KHL) šodien tika aizvadītas četras spēles.

Jau vēstījām, ka Kazaņā “Ak Bars” mājās uzvarēja Rīgas “Dinamo”.

Ufā notikušajā spēlē Sanda Ozoliņa trenētais “Torpedo” ar 1:0 pārspēja “Salavat Yulajev”. Šī uzvara “Torpedo” pār Ufas vienību kļuva par pirmo kopš 2018.gada, piekāpjoties piecās spēlēs pēc kārtas. Mača vienīgais vārtu guvums Damira Žafjarova rēķinā.

Kazahstānas galvaspilsētā Nursultānā “Baris” bullīšos uzvarēja Minskas “Dinamo” (3:2). Sestajā minūtē Lindens Vejs atklāja rezultātu, nedaudz vēlāk Sapego panāca izlīdzinājumu, un pēc nospēlētām vēl 5 minūtēm Graovaks izveda minskiešus vadībā. Otrās trešdaļas izskaņā Mihailis izlīdzināja spēles gaitu. Pēcspēles metienu sērijā Vejs atnesa “Baris” uzvaru.

Ņižņekamskā nākamais Rīgas “Dinamo” pretinieks – “Ņeftehimik” piekāpās SKA ar graujošu 2:8. Spēles 4. minūtē “Ņeftehimik” uzbrucējs Popovs atklāja rezultātu. Pēc tam SKA iemeta 8 ripas pēc kārtas, septiņas reizes kapitulējot aizvadītās nedēļas labākajam vārtsargam Sudņicinam. Pēc tam viņu nomainīja soms Tuohimā.