“Dinamo” ielaiž trīs vārtus 3 minūtēs un zaudē Kazaņā

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlē Rīgas “Dinamo” viesojās Kazaņā pie vietējā “Ak Bars”. Spēle noslēdzās ar rezultātu 4:2 (0:1, 1:0, 3:1) “Ak Bars” labā.

“Dinamo” pagājušajā nedēļā Rīgā jau cīnījās pret “Ak Bars”, rīdziniekiem atzīstot pretinieku pārākumu ar 1:4.

Pirmajā trešdaļā abas komandas veidoja momentus. Sešas minūtes līdz beigām, Gluhovs saņēma noraidījumu līdz spēles beigām (5+20) par sitienu Freibergam ar elkoni. Cibuļskis metās aizstāvēt komandas biedru, abiem saņemot vēl 5 minūšu sodu par rupjību.

“Ak Bars” minūti vēlāk saņēma vēl vienu noraidījumu, paliekot trijatā pret pieciem, ko “Dinamo” izmantoja. No vārtu priekšas pie atlēkušās ripas pēc Červenija metiena pirmais bija Meija, kurš to raidīja jau tukšos Biļalova vārtos.

Otrajā trešdaļā “Ak Bars” izdevās izlīdzināt rezultātu, kad Vīls noslēdza skaistu kombināciju. Trešā perioda 7. minūtē Dārziņš ar otro metienu pārspēja Biļalovu. Nedaudz vēlāk Tarasovs sodīja “Dinamo” par Gormlija noraidījumu. Mazliet vairāk kā minūti vēlāk Zaripovs pirmoreiz spēlē izveda “Ak Bars” vadībā. Voronkovs skaistā veidā apspēlēja Hudačeku un no aizvārtes iemeta ceturto ripu rīdzinieku vārtos, gūstot trīs vārtus nedaudz mazāk kā trīs minūšu laikā.

“Dinamo” vārtus otro spēli pēc kārtas sargāja Jūliuss Hudačeks, tiekot galā ar 27 no 31 metieniem. Tikmēr “Ak Bars” cietoksni sargāja bijušais “Dinamo” vārtsargs Timurs Biļalovs, atvairot 31 raidījumu no 33.

Nākamo spēli “Dinamo” aizvadīs parīt, 25. novembrī, noslēdzot izbraukuma sēriju Ņižņekamskā pret “Ņeftehimik”.

Autors: hokejazinas.com