Matsons ielaiž četras ripas un tiek nomainīts

Noslēgusies kārtējā Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēļu diena. Šodien tika aizvadītas astoņas spēles.

Jau vēstījām, ka pārtrūka Jāņa Jaka “Sochi” uzvaru sērija, piekāpjoties “Vitjaz”.

Vladivostokas “Admiral” ar Miku Indraši, bet bez Riharda Bukarta, mājās nespēja gūt vārtus pret Jaroslavļas “Lokomotiv”. Jaroslavliešiem uzvaru atnesa Rušana Rafikova, Rīda Bušē un Denisa Aleksējeva precīzie raidījumi.

Maskavā notikušajā spēlē starp “Dinamo” un “Avtomobilist”, viesu vārtos stājās bijušais Rīgas “Dinamo” vārtsargs Johans Matsons. Viņš līdz mača 21. minūtei ielaida 4 vārtus un tika nomainīts pret Vladimiru Galkinu. Šī bija Matsona otrā spēle pēc pievienošanās Jekaterinburgas klubam.

Kazaņā tika iemestas 8 ripas, “Ak Bars” izcīnot uzvaru pār “Barys”. Desmitajā minūtē bijušais rīdzinieks Jakobs Berglunds atklāja rezultātu. Divas minūtes vēlāk, Artjoms Lukojanovs panāca 1:1. Līdz pirmās trešdaļas beigām Kodijs Kunīks izveda “Barys” vadībā. Otrajā trešdaļā komandas apmainījās ar vārtu guvumiem, bet trešajā “Ak Bars” guva trīs bezatbildes vārtus un svinēja uzvaru.