Jaks izvicina dūres ar vienu no ”Spartak” līderiem un sapurina komandu (VIDEO)

Otro zaudējumu pēc kārtas Kontinentālajā hokeja līgā (KHL) vakar piedzīvoja Jāņa Jaka pārstāvētā “Sochi”, kas mājās ar 2:3 (0:1, 0:2, 2:0) piekāpās Maskavas ”Spartak”. Latviešu aizsargs otrajā trešdaļā izvicināja dūres ar vienu no pretinieku komandas uzbrukuma līderiem.

Hokejazinas.com” jau vēstīja, ka Jaka pārstāvētā ”Sochi” vakar ar 2:3 atzina Maskavas ”Spartak” pārākumu. Nepilnu pusotru minūti pirms otrā perioda beigām, Soču komandai esot iedzinējos ar 0:3, latviešu aizsargs izkāvās ar ”Spartak” šīs sezonas otro rezultatīvāko spēlētāju Aleksandru Hohlačevu.

Jaks saņēma divu minūšu noraidījumu, bet viņa pretinieks tika sodīts ar 2+2 soda minūtēm. Latviešu aizsargam ar savu rīcību izdevās sapurināt komandu. ”Sochi” pēdējā trešdaļā guva divus vārtus, tomēr nespēja atspēlēties un piedzīvoja otro neveiksmi pēc kārtas.

Latvijas izlases aizsargs šajā mačā uz ledus pavadīja 17:21 minūtes, veicot vienu metienu pa vārtiem un vienu metienu bloķējot. Šosezon 35 spēlēs Jaks sakrājis 15 (6+9) punktus.

Ar 42 mačos izcīnītiem 39 punktiem ”Sochi” šobrīd ieņem desmito vietu Rietumu konferencē.

Autors: Rainers Rogs Avots: Instagram