Jaks bez punktiem, “Sochi” mājās piekāpjas “Spartak”

Otro zaudējumu pēc kārtas Kontinentālajā hokeja līgā (KHL) šovakar piedzīvoja Jāņa Jaka pārstāvētā “Sochi”, piekāpjoties Maskavas “Spartak” ar 2:3.

Pēc Aleksandra Hohlačova izcīnītās ripas, Aleksandrs Ņikišins ar spēcīgu metienu raidīja to vārtos. Tiesneši no sākuma nepamanīja, vai ripa šķērsoja vārtu līniju, bet pēc video atkārtojuma, vārti tika ieskaitīti.

Otrajā trešdaļā Iļja Baranovs no vārtu priekšas dubultoja “Spartak” pārsvaru. Bet trīs minūtes vēlāk, Ivans Drozdovs panāca 3:0, pārspējot Magnusu Helbergu ar spēcīgu metienu no zonas vidus. Pēc šī vārtu guvuma, Helbergu “Sochi” vārtos nomainīja Maksims Tretjaks. Tuvojoties trešdaļas beigām, Jaks izvicināja dūres ar Hohlačovu, saņemot divu minūšu noraidījumu.

Trešajā periodā “Sochi” izdevās divus vārtus atgūt, izceļoties Martinam Bakošam un Artjomam Garajevam. Četras minūtes līdz mača beigām, Jaks vēlreiz saņēma divu minūšu noraidījumu.

Kopumā uz ledus Jaks šajā mačā pavadīja 17:21 minūtes, veicot vienu metienu pa vārtiem un vienu metienu bloķējot. Šosezon 35 spēlēs Jaks sakrājis 15 (6+9) punktus.