Hārtlijs sagrauj “Jokerit”, CSKA iemet 6 ripas Minskai

Noslēgusies kārtējā Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēļu diena. Šodien tika aizvadītas trīs spēles.

Jau ziņojām, ka Rīgas “Dinamo” mājās bullīšos pārspēja Pekinas “Kunlun Red Star”.

Bijušā Latvijas izlases trenera Boba Hārtlija vadītā “Avangard” viesos ar 5:1 sagrāva “Jokerit”. Līdz mača vidum ar vārtu guvumiem izcēlās Nikolajs Prohorkins, Vladimirs Brjukvins un Aleksejs Bereglazovs, panākot 3:0. Otrā perioda pēdējā minūtē Dāvids Sklenička vienus vārtus mājiniekiem atguva, taču trešajā periodā “Avangard” iemeta vēl divas ripas, otros vārtus spēlē gūstot Prohorkinam.

CSKA un Minskas “Dinamo” iemeta desmit golus uz abām komandām. Maskaviešu sastāvā precīzi bija Matvejs Guskovs, Lūkass Valmarks, Andrejs Blažijevskis, Pāvels Karnauhovs, Darens Dīcs un Vladislavs Kameņevs. Minskas komandas labā ar tiešiem metieniem atzīmējās Matiass Tedenbī, Sergejs Sapego un divreiz vārtsargu pārspēja Iļja Usovs.