”Dinamo” izrauj neizšķirtu pēdējās pamatlaika sekundēs un uzvar bullīšos (VIDEO)

Otro uzvaru pēc kārtas Kontinentālajā hokeja līgā (KHL) šodien izcīnīja Latvijas klubs Rīgas ”Dinamo”, kas mājās pēdējā trešdaļā atspēlēja divu vārtu deficītu un ar 3:2 (0:1, 0:1, 2:0, 0:0, 1:0) pēcspēles metienos pieveica līgas vājāko klubu Pekinas ”Kunlun Red Star”.

Tailers Vongs piektajā minūtē guva savus 14. vārtus sezonā un izvirzīja viesus vadībā – 1:0. Savukārt otrā perioda pēdējā minūtē Ītans Vereks realizēja izgājienu viens pret vienu ar rīdzinieku vārtsargu Jūliusu Hudačeku un panāca ”Kunlun Red Star” divu vārtu pārsvaru (2:0).

Trešās trešdaļas ievadā mājinieki ieguva lielo skaitlisko vairākumu un vienus vārtus atguva. To realizēja ”Dinamo” labākais snaiperis Jeļisejevs, kurš izcēlās 12. reizi sezonā un samazināja rezultāta starpību līdz minimumam (1:2).

Mājinieki pamatīgi nomētāja pretinieku vārtus, taču viesu vārtos lielisku sniegumu demonstrēja Džeremijs Smits. Pamatlaika pēdējā minūtē ”Dinamo” nomainīja Hudačeku pret sesto laukuma spēlētāju un tomēr panāca izlīdzinājumu. Vien 7,3 sekundes pirms pamatlaika beigām papildlaiku izrāva aizsargs Rīss Skārlets (2:2).

Pagarinājuma vidū Karjalainens nopelnīja divu minūšu noraidījumu un atstāja rīdziniekus mazākumā, bet mājinieki nosargāja savu cietoksni neskartu. Arī papildlaiks beidzās neizšķirti. Līdz ar to sekoja arī pēcspēles metienu sērija. Tajā, savus metienus realizējot ”Dinamo” kapteinim Laurim Dārziņam un rīdzinieku pirmo vārtu autoram Jeļisejevam, bet vārtus neskartus nosargājot Hudačekam, ”Dinamo” bija pārāka un izcīnīja otro uzvaru pēc kārtas – 3:2.

Pateicoties šodien izcīnītajam panākumam, rīdzinieki samazināja atpalicību līdz vienam punktam ar vienu vietu augstāk esošo Podoļskas ”Vitjaz”. ”Dinamo” šosezon 41 spēlē ir izcīnījusi 34 punktus. Vladimira Krikunova vadītā komanda šobrīd ieņem pēdējo vietu Rietumu konferencē.

Rīdziniekiem šajā kalendārajā gadā atlikuši vairs tikai divi mači. Nākamo spēli ”Dinamo” aizvadīs 28. decembrī, kad savā laukumā uzņems bijušā Latvijas izlases galvenā trenera Boba Hārtlija vadīto Omskas ”Avangard”.

Autors: Rainers Rogs Avots: KHL