“Dinamo” revanšējas “Sibir”, Puarjē divi vārti

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlē Rīgas “Dinamo” mājās apspēlēja Novosibirskas “Sibir” ar 4:1 (1:0, 0:1, 3:0).

Tādā veidā, rīdzinieki pārtrauca sešu zaudējumu sēriju. “Dinamo” pagājšnedēļ Novosibirskā piekāpās “Sibir” ar 1:3.

12. minūtē Karjalainens atklāja spēles rezultātu, gūstot vārtus no tuvas distances pēc Skārleta piespēles. Otrās trešdaļas vidū ripa pēc rikošeta vārtu priekšā atsitās pret Šaškova slidu un ielidoja rīdzinieku vārtos. Tiesneši pēc video noskatīšanās pieņēma lēmumu vārtus ieskaitīt.

Trešā perioda sākumā Jeļisejevs izvirzīja “Dinamo” vadībā, realizējot skaitlisko vairākumu. Divas minūtes vēlāk precīzs bija Puarjē. Nedaudz vairāk kā četras minūtes līdz spēles beigām, Puarjē guva savus otros vārtus spēlē, raidot ripu Saterī cietoksnī spēlējot mazākumā.

Nākamo spēli “Dinamo” aizvadīs Rīgā 14. oktobrī pret Ņižņekamskas “Ņeftehimik”.

Autors: hokejazinas.com