“Dinamo” cieš neveiksmi Novosibirskā

Rīgas “Dinamo” turpinot izbraukuma sēriju, piekāpās Novosibirskas “Sibir” komandai ar 1:3 (1:1, 0:2, 0:0) Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta spēlē.

Šis zaudējums kļuva par desmito šosezon.

Spēles sestajā minūtē, Porjē vairākumā no vārtu prirkšas noslēdza Dārziņa un Šinkaruka iesākto uzbrukumu, atklājot spēles rezultātu. Septiņas minūtes vēlāk, ar spēcīgu tālmetienu Mahovski pārspēja Mērfijs.

Otrās trešdaļas sākumā, “Sibir” guva divus vārtus ar 125 sekunžu intervālu. No sākuma Kručiņins no vārtu priekšas atzīmējās, bet vēlāk precīzs bija Golubeva, pēc kura metiena, ripa atlēca no Cibuļska un atrada ceļu vārtos.

Trešajā periodā rīdzinieki kāroja atspēlēties, veicot gandrīz četras reizes vairāk metienu (18 pret 5), taču pārspēt Krasotkinu neizdevās. Spēles beigās, kad Mahovskis tika nomainīts pret sesto laukuma spēlētāju, “Sibir” uzbrucējs Šarovs guva vārtus, taču pēc video atkārtojuma noskatīšanās, tie nebija ieskaitīti, jo tika gūti pēc spēles laika beigām.

Nākamo spēli “Dinamo” aizvadīs piektdien, kad noslēgs izbraukuma sēriju pret Jāņa Jaka pārstāvēto “Sochi” komandu.

Autors: hokejazinas.com