“Dinamo” negūst vārtus un piekāpjas Jaka “Sochi”

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komanda Rīgas “Dinamo” aizvadīja mājas spēli pret “Sochi”. Spēle noslēdzās ar rezultātu 0:3 (0:1, 0:2, 0:0) “Sochi” labā.

Mača rezultāts tika atklāts jau 5. minūtē, kad viesu aizsargs Zorkins raidīja ripu Matsona sargātajos vārtos no distances. “Sochi” uz laukuma rādīja iniciatīvu.

Otrās trešdaļas sākumā “Dinamo” aizsargs Čukste saķērās ar pretinieku spēlētāju Diblenko, grūstīšanās laikā Čukste iesita vienam no spēles tiesnešiem, par ko tika noraidīts līdz spēles beigām, saņemot 2+20. Trīs minūtes vēlāk, “Sochi” dubultoja pārsvaru, kad no tuvas distances Petkovs pārspēja Matsonu. Taču uzreiz pēc iemetiena, vien pēc nospēlētām 11 sekundēm, Bakošs panāca 0:3, iemetot ripu no vārtu priekšas. Bijušais “Dinamo” uzbrucējs Džei Sī Lipons atzīmējās ar rezultatīvu piespēli.

Trešajā periodā rīdziniekiem bija vairāk iespēju pie pretinieku vārtiem, taču bijušais “Dinamo” vārtsargs Maksims Tretjaks lieliski darbojās un neļāva ripai iekļūt savā cietoksnī. Pāris momentus izveidoja arī viesi, taču neizdevās pārspēt arī Matsonu, spēlei noslēdzoties ar 0:3. Tretjaks aizvadīja savu otro KHL karjeras “sauso” spēli.

Latvijas aizsargs “Sochi” sastāvā Jānis Jaks aizvadīja savu pirmo spēli kopš 15. oktobra. Laukumā Jaks pavadīja 10 minūtes un 30 sekundes, kuru laikā divreiz meta pa “Dinamo” vārtiem un bloķēja vienu metienu.

Nākamo spēli “Dinamo” aizvadīs svētdien, 7. novembrī, kad Rīgā viesosies Helsinku “Jokerit”, kuri divas nedēļas atpakaļ sagādāja lielāko zaudējumu “Dinamo” vēsturē – 0:8.

Autors: hokejazinas.com