“Jokerit” sagādā Rīgas “Dinamo” lielāko zaudējumu vēsturē

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komanda Rīgas “Dinamo” izbraukumā cieta sagrāvi spēlē pret Helsinku “Jokerit” ar rezultātu 0:8 (0:3, 0:4, 0:1).

Šis zaudējums kļuva par lielāko “Dinamo” vēsturē KHL. Iepriekš rīdzinieku lielākā sakāve bija spēlē pret SKA (1:8) 2009. gadā, kā arī vairākas reizes zaudēja ar 0:7.

Pirmajā trešdaļā mājinieki trīsreiz pārspēja Matsonu 11 minūšu laikā – trešajā minūtē atzīmējās Savinainens, septītajā Šrēders un 11. minūtē precīzs bija čehu aizsargs Sklenička. Otrajā periodā Helsinku komanda turpināja bombardēt “Dinamo” vārtus, četrreiz pārspējot Matsonu. Septītajā minūtē Kīvistē raidīja ripu zviedra vārtos, minūti vēlāk savus otros vārtus guva Šrēders, nedaudz mazāk kā sešas minūtes līdz trešdaļas beigām Šrēders noformēja hat-trick, un pēc nospēlētas minūtes, Kosila panāca 0:7, pēc kā Matsonu “Dinamo” vārtos nomainīja 20 gadus vecais Ēriks Vītols.

Trešajā spēles nogrieznī rīdzinieki sāka vairāk uzbrukt “Jokerit” vārtiem, liekot mājiniekiem vairākas reizes pārkāpt noteikumus, taču pārspēt Lindbeku tā arī neizdevās. Kad līdz spēles beigām bija atlikušas 4 minūtes, Šrēders trāpīja pa ripu no gaisa un guva savus ceturtos vārtus šovakar.

Nākamās sešas spēles “Dinamo” aizvadīs mājās – 27. oktobrī pret SKA, 31. oktobrī pret Maskavas “Dinamo”, 5. novembrī pret Jāņa Jaka pārstāvēto “Sochi”, 7. novembrī pret Helsinku “Jokerit”, 15. novembrī pret Rihardu Bukartu un Vladivostokas “Admiral”, un noslēgs mājas spēļu sēriju 18. novembrī ar spēli pret Kazaņas “Ak Bars”.

Autors: hokejazinas.com