Červenija rezultatīvais sniegums neizglābj “Dinamo” no zaudējuma bullīšos

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komanda Rīgas “Dinamo” viesos ar 2:3 pēcspēles metienu sērijā piekāpās Ņižņekamskas “Neftekhimik”.

Šī bija noslēdzošā izbraukuma sērijas spēle. Pirmajās spēlēs “Dinamo” piekāpās “Sochi” (0:1) un Kazaņas “Ak Bars” (2:4).

Jau spēles astotajā minūtē rīdzinieki nonāca iedzinējos, kad pēc Hairuļina metiena ripa izslīdēja starp Matsona kājsargiem. Nedaudz vairāk kā minūti līdz otrās trešdaļas beigām, Rūdolfs Červenijs panāca rezultāta izlīdzinājumu. Trešā perioda sākumā Červenijs guva savus otros vārtus spēlē un 5 šosezon, izvirzot “Dinamo” vadībā. Pārsvaru rīdziniekiem izdevās noturēt gandrīz līdz spēles beigām, taču 57. minūtē Andrejs Čiviļovs bremzējot ieraidīja ripu vārtos. Tiesneši devās skatīties videoatkārtojumu, taču par spīti kontaktam ar Matsonu, vārtu guvums tika ieskaitīts.

Papildlaikā “Dinamo” palika mazākumā, kuru veiksmīgi izturēja un uzvarētāja noskaidrošanai tika nozīmēti pēcspēles metieni. Vienīgo “Dinamo” bullīti realizēja divus vārtus guvušais Červenijs, savukārt Mets Lorito, Lauris Dārziņš, Jere Karjalainens un Edgars Kulda iespējas nerealizēja. “Neftekhimik” rindās uzvaras metiens Jevgēņija Mitjakina rēķinā.

“Dinamo” vārtsargs Johans Matsons atvairīja 31 metienu no 34, savukārt, “Neftekhimik” vārtsargs Aleksandrs Sudņicins tika galā ar 28 no 30 raidījumiem.

Pēc aizvadītas 31 spēles “Dinamo” ar 26 punktiem ieņem 11. vietu Rietumu konferencē. “Dinamo” tagad vienāds punktu skaits ar 12. vietā esošo Podoļskas “Vitjaz”.

Nākamās divas spēles “Dinamo” aizvadīs mājās, kad 28. novembrī spēkosies pret Maskavas CSKA un 1. decembrī pret Čerepovecas “Severstal”.