Bukartam pirmie vārti kopš oktobra vidus

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlē Vladivostokas “Admiral” ar 2:4 piekāpās Ufas “Salavat Yulajev”.

Atgādinām, ka “Admiral” spēlē Latvijas izlases uzbrucēji Miks Indrašis un Rihards Bukarts, kā arī trenē Leonīds Tambijevs.

“Admiral” otros vārtus guva Rihards Bukarts, kuram tie kļuva par pirmajiem kopš 15. oktobra, kad viņš bija precīzs spēlē pret Maskavas CSKA, un par sesto šosezon. Bukartam asistentos – dvīņubrāļi Ušeņini.

Bukarts kopumā uz ledus pavadīja 13:41 minūtes, divreiz metot pa vārtiem un veicot spēka paņēmienu. Savukārt, Indrašis trīsreiz apdraudēja pretinieku vārtus, veica divus spēka paņēmienus un uzvarēja vienīgajā iemetienā sev atvēlētajās 23:21 minūtēs.

Bukarta kontā šosezon seši vārtu guvumi un 3 rezultatīvas piespēles. Tikmēr, Indrašis sakrājis 14 (5+9) punktus 34 spēlēs.