Jakam desmitais punkts, Ri. Bukarts iemet CSKA

Kontinentālajā hokeja līgā (KHL) norisinājās divas spēles ar Latvijas hokejistu dalību. “Sochi” ar 2:4 zaudēja Čeļabinskas “Traktor”, bet Vladivostokas “Admiral” ar 1:2 Maskavā piekāpās CSKA.

“Sochi” komandā ar rezultatīvu piespēli izcēlās Jānis Jaks, palīdzot Ņikitam Feoktisovam panākt 2:1. Šajā vārtu guvumā ar piespēli atzīmējās arī bijušais Rīgas “Dinamo” uzbrucējs Džei Si Lipons. Uzvaru “Traktor” izrāva divarpus minūtes līdz spēles beigām, kad Hellbergu pārspēja Pulkinens. Ceturto ripu Tertišnijs raidīja jau tukšos vārtos.

Jaks laukumā pavadīja 21:43 minūtes, divreiz metot pa vārtiem un sakrājot negatīvu lietderības koeficientu “-4”.

Šosezon Jaka kontā 10 (3+7) punkti pēc 19 spēlēm. Jaks pašlaik ir otrs rezultatīvākais latvietis KHL pēc Nikolaja Jeļisejeva, kura kontā 13 (10+3) punkti.

Savukārt, Maskavā notikušajā spēlē, ar vārtu guvumu atzīmējās Rihards Bukarts, pārspējot Reidebornu 36. minūtē. CSKA komandas labā izcēlās Andrejs Svetlakovs un Maksims Sorkins.

Bukarts laukumā atradās 16 minūtes 35 sekundes, veicot vienu metienu pa vārtiem, kurš bija precīzs un spēli pabeidza ar pozitīvu lietderību “+1”. Pēc 11 spēlēm, Bukartam pieci vārtu guvumi un 2 piespēles.

Sanda Ozoliņa trenētā Ņižņijnovgorodas “Torpedo” mājās ar 2:1 papildlaikā pārspēja Habarovskas “Amur”.

Autors: hokejazinas.com Avots: KHL