13 vārti Maskavā, “Severstaļ” pārsteidzoši atstāj “sausā” KHL līderus

Noslēgusies kārtējā Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēļu diena. Šodien norisinājās sešas spēles.

Jau ziņojām, ka latviešu pārstāvētais “Admiral” pārspēja “Avangard” un Jāņa Jaka “Sochi” bija pārāka par “Sibir”.

Maskavā notiekušajā spēlē starp “Dinamo” un Čeļabinskas “Traktor” tika gūti 13 vārti. Trešajā minūtē “Traktor” uzbrucējs Andrejs Stas atklāja mača rezultātu. Vēlāk “Dinamo” hokejisti guva 5 vārtus pēc kārtas līdz spēles vidum. Otrajā spēles pusē “Traktor” veica kambeku gūstot četrus vārtus pēc kārtas. Īsi pēc neizšķirta panākšanas, Zaicevs izveda mājiniekus vadībā, taču trīs minūtes līdz spēles beigām, Karpuhins panāca 6:6 un uzvarētājs tika noskaidrots papildlaikā, kur uzvaras vārtus guva Maskavas komandas aizsargs Andrejs Mironovs.

“Severstal” mājās pārsteidzoši apspēlēja CSKA ar 3:0. Čerepovecas vienība pa vārtiem guva katrā no periodiem, izceļoties Vladislavam Kodolam, Ādamam Liškam un Dmitrijam Moisejevam. Vārtsargs Vladislavs Podjapoļskis tvēra 21 metienu.