Latviešu pārstāvētajai “Admiral” uzvara pret Hārtliju

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlē Vladivostokas “Admiral”, kuras rindās spēlē Miks Indrašis un Rihards Bukarts, apspēlēja bijušā Latvijas izlases trenera Boba Hārtlija vadīto Omskas “Avangard” pēcspēles metienu sērijā ar rezultātu 2:1 .

Šī uzvara “Admiral” kļuva par pirmo kopš 7. novembra, kad ar 1:0 bullīšos tika pārspēts Podoļskas “Vitjaz”. Šosezon “jūrnieki” izcīnījuši vien septiņas uzvaras, no kurām divas pēcspēles metienu sērijā.

Mača rezultātu 8. minūtē atklāja omskiešu uzbrucējs Peters Čelāriks. Nākamais vārtu guvums bija vien otrā perioda pēdējā minūtē, kad Andrejs Obidins panāca izlīdzinājumu. Bullīšu sērijā uzvaru “Admiral” atnesa Vjačeslavs Ušeņins. Vienu metienu izpildīja arī Miks Indrašis, taču pārspēt Vasīliju Demčenko neizdevās.

Bukarts laukumā pavadīja 18:51 minūtes, divreiz saņemot divu minūšu noraidījumu un vienreiz metot pa vārtiem. Savukārt, Indrašis vienreiz uzmeta pa vārtiem un uzvarēja 8 iemetienus no 12, nospēlētās 18:33 minūtēs.

“Admiral” pēc aizvadītām 32 spēlēm ar 19 punktiem atrodas pēdējā 12. vietā Austrumu konferencē. Tikmēr, “Avangard” ar 40 punktiem 32 spēlēs ieņem 5. pozīciju.

Autors: hokejazinas.com