Zviedrijas U-20 izlase uzvar papildlaikā un iekļūst pusfinālā (VIDEO)

Šovakar 2024. gada pasaules U-20 čempionāta ceturtdaļfināla mačā Zviedrijas izlase ar rezultātu 3:2 (2:0, 0:1, 0:1, 1:0) papildlaikā uzvarēja Šveices vienaudžus.

Pirmā perioda otrajā minūtē spēles rezultātu atklāja Zviedrijas izlases uzbrucējs Otto Stenbergs, bet 19. minūtē Jonatans Lekerimeki dubultoja pārsvaru.

Otrās trešdaļas 18. minūtē Jans Hornekers vienus vārtus atguva, bet trešā mača nogriežņa desmitajā minūtē Niks Meile izlīdzināja spēles rezultātu.

Papildlaika sestajā minūtē Zviedrijas izlases aizsargs Aksels Sandīns Pelika vairākumā izrāva uzvaru savai vienībai.

Hugo Havelids atvairīja 16 no 18 Šveices izlases metieniem, bet Alessio Beglieri tika galā ar 30 no 33 Zviedrijas valstsvienības raidījumiem.

Zviedri čempionāta pusfinālā cīnīsies pret Čehijas U-20 izlasi. Spēle paredzēta 4. janvārī plkst. 16:00 pēc Latvijas laika.