Zviedrijas U-18 izlase divreiz atspēlējas un papildlaikā pārspēj Šveices vienaudžus (VIDEO)

Otro uzvaru Somijā notiekošajā 2024. gada U-18 pasaules čempionātā šodien izcīnīja Zviedrijas jaunie hokejisti, kuri divreiz atspēlējās un papildlaikā ar 3:2 (1:1, 1:1, 0:0, 1:0) pārspēja Šveices vienaudžus.

Jordans Forgets jau 81. sekundē izvirzīja Šveices izlasi vadībā, bet Fēlikss Ehrkvists astotajā minūtē panāca 1:1. Gians Meiers otrās trešdaļas vidū atguva šveiciešiem vadību, taču Lūkass Petersons 68 sekundes līdz otrā perioda beigām atjaunoja uz tablo līdzsvaru.

Pamatlaika turpinājumā nevienai no izlasēm neizdevās gūt vārtus. Savukārt papildlaika 65. sekundē Valters Lindbergs atnesa Zviedrijas valstsvienībai panākumu.

Lavs Harenstams uzvarētāju vārtos atvairīja 23 no 25 (92%) pretinieku metieniem. Tikmēr Kristiāns Kirhs šveiciešu vārtos tika galā ar 21 no 24 (87,50%) metieniem.

Pateicoties šim panākumam, Zviedrijas hokejisti nodrošināja vietu ceturtdaļfinālā. Skandināvi ar sešiem punktiem četrās spēlēs B apakšgrupā nodrošinājuši trešo vietu.

Arī Šveices izlase, visticamāk, iekļūs ceturtdaļfinālā. Šveicieši patlaban ar četriem punktiem četros mačos ieņem ceturto pozīciju piecu komandu konkurencē. Teorētiski Šveici uz pēdējo vietu B apakšgrupā vēl var pabīdīt Kazahstānas valstsvienība, taču maz ticams, ka tas notiks, jo kazahiem šovakar nepieciešama uzvara pamatlaikā pār B apakšgrupas uzvarētāju Kanādu.

Hokejazinas.com” iepriekš jau vēstīja, ka, pateicoties Slovākijas izlases pārliecinošajai uzvarai pār Norvēģiju, šodien ceturtdaļfinālā iekļuva arī Latvijas valstsvienība. Mūsu hokejistiem ceturtdaļfinālā pretī stāsies B apakšgrupas uzvarētāja Kanāda.