Zirnis pirms spēles pret Kanādu: Mums jābūt disciplinētiem

Latvijas U-20 hokeja izlases galvenā trenera Arta Ābola asistents Kārlis Zirnis sarunā ar Latvijas Hokeja federāciju (LHFizteicis savas domas par gaidāmo maču pret Kanādas vienaudžiem.

Hokejaziņas.com” jau vēstīja, ka pasaules čempionāta ievadā Latvijas U-20 hokejisti ar 0:6 piekāpās mājiniekiem zviedriem.

”Izanalizējām vakardienas maču. Parādījām spēlētājiem video ar lietām, kuras mēs vēlāmies un kuras nevēlamies redzēt. Virzāmies tālāk un gatavojamies vakara spēlei,” norādīja Zirnis.

”Kā mēs zinām, svarīga būs spēle bez ripas. Vakar dabūjām nevajadzīgus noraidījumus,” atzina pieredzējušais speciālists. ”Jābūt disciplinētai spēlei. Nevaram pavirši noraidīties, jo, kā redzējām, šajā līmenī ir augstas un labas kvalitātes spēlētāji. Viņi mūs sodīja par to. Mums jābūt disciplinētiem. Nevaram atbildēt uz provokācijām.”

”Uzreiz uzmetot aci, tu redzi, ka ir trīs spēlētāji, kuri šajā sezonā ir spēlējuši NHL. Potra, viņu kapteinis Mintens un Savojs. Tāpat arī Selebrīni, kurš tiks izvēlēts augstu nākamā gada draftā. Tie ir augsta līmeņa spēlētāji. Kad viņi būs laukumā, mums būs jāpievērš papildu uzmanību,” uzsvēra Zirnis.

”Es parasti saku, ka labākais mazākums ir nenoraidīties. Jābūt disciplinētiem. Jābūt labām nūjām un jākustina kājas, lai tiekam viņiem klāt. Nevaram ķeksēt un, kā jau teicu, atbildēt uz viņu provokācijām,” vēlreiz atgādināja Arta Ābola asistents.

Latvijas U-20 izlase tiksies ar Kanādas vienaudžiem jau šovakar, plkst. 20:30. Mača tiešraide kanālā TV6 un portālā “tv3.lv”.

Rīt mūsu hokejistiem būs brīvdiena, bet piektdien, 29. decembrī, plkst. 15.30 paredzēta spēle pret Somiju. Grupu turnīru Ābola vadītā komanda noslēgs 30. decembrī, plkst. 20.30 tiekoties ar Vāciju.

Četras labākās komandas iekļūs ceturtdaļfinālā, bet vienība, kas ierindosies piektajā vietā, spēlēs par palikšanu elitē. Šogad noteikumi paredz aizvadīt vienu spēli par izdzīvošanu.

Autors: Rainers Rogs Avots: LHF

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)