Latvijas U-20 izlase trīs reizes ielaiž mazākumā un sāk PČ ar zaudējumu turnīra saimniekiem (VIDEO)

Šovakar 2024. gada U-20 pasaules hokeja čempionāta grupu turnīra mačā Latvijas U-20 hokeja izlase ar rezultātu 0:6 (0:2, 0:2 0:2) atzina Zviedrijas vienaudžu pārākumu.

Jau pirmā perioda 25. sekundē Zviedrijas izlases aizsargs Eliass Salomonsons nopelnīja 5+20 minūšu noraidījumu par grūdienu apmalē pret Emīlu Veckaktiņu. Šo iespēju gan izmantot neizdevās.

Savu vairākumu gan realizēja pretinieki – 11. minūtē Antons Vālbergs atklāja mača rezultātu. Filips Bīstedts 18. minūtē vēlreiz izmantoja skaitlisko pārsvaru un dubultoja turnīra saimnieku pārsvaru.

Otrās trešdaļas 13. minūtē Jonatans Lekerimeki vairākumā palielināja zviedru pārsvaru līdz trim ripām, bet 15. minūtē Filips Bīstedts panāca 4:0 pretinieku labā.

Trešā mača nogriežņa devītajā minūtē Fēlikss Ungers Sorums guva piektos Zviedrijas izlases vārtus, bet Jonatans Lekerimeki 15. minūtē ieraidīja sesto ripu Deiva Rolova sargātajos vārtos.

Melkers Thelins atvairīja visus 20 Latvijas izlases metienus, bet Deivs Rolovs tika galā ar 29 no 35 Zviedrijas valstsvienības raidījumiem.

Nākamā spēle Latvijas hokejistiem paredzēta jau rītdien plkst. 20:30 pret Kanādas vienaudžiem.