Vītoliņš iesāk 2023. gadu ar diviem vārtu guvumiem, Brūverim 92% atvairīto metienu uzvarā

Aizvadītajā naktī Latvijas hokejistu Martina Laviņa un Bruno Brūvera pārstāvētā ASV junioru hokeja līgas (USHL) komanda Sīderrepidsas “RoughRiders” ar rezultātu 3:2 apspēlēja Medisonas “Capitols”.

Laviņš spēlei netika pieteikts, taču Brūveris stājās “RoughRiders” vārtos un atvairīja 24 no 26 pretinieku metieniem (92,3%).

Šosezon 19 spēlēs Brūveris izcīnījis 12 uzvaras, no kurām divas “sausā”, atvairot 89,5% metienu un ielaižot vidēji 2,85 ripas spēlē.

Citā mačā ar diviem vārtu guvumiem atzīmējās Raimonds Vītoliņš, palīdzot Grīnbejas “Gamblers” ar 4:2 apspēlēt Dubjūkas “Fighting Saints”.

Latviešu uzbrucējs otrā perioda beigās panāca 2:2, taču trīsarpus minūtes līdz pamatlaika beigām dubultoja “Gamblers” pārsvaru, atnesot uzvaru.

Vītoliņš tika atzīts par mača pirmo zvaigzni. Hokejists izpildīja kopumā četrus metienus pa pretinieku vārtiem.

Šosezon 26 spēlēs Vītoliņš sakrājis 21 (5+16) punktu un ir otrais rezultatīvākais spēlētājs komandā.