Hat-trick autors Vilmanis: Metiens ir viena no manām spēcīgākajām pusēm

Latvijas U-20 hokeja izlases uzbrucējs Sandis Vilmanis, kurš pārbaudes mačā pret Norvēģijas vienaudžiem, izcēlās ar Hat-trick, pēc spēles sarunā ar Latvijas Hokeja federācijas (LHF) preses dienestu pastāstīja par aizvadīto maču un komentēja savu lielisko sniegumu.

Portāls ”Hokejazinas.com” ceturtdien jau ziņoja, ka Latvijas U-20 valstsvienība pēdējā pārbaudes mačā pirms pasaules čempionāta ar 6:2 sagrāva Norvēģijas hokejistus.

Forši uzvarēt un noslēgt pārbaudes ciklu ar panākumu. Tiešām forši, ka saņēmāmies un uzvarējām. Pirmajā periodā ātri ielaidām, bet ātri atspēlējāmies,” norādīja Vilmanis. ”Dans izgāja pret vārtsargu. Otro periodu labi nospēlējām un tad arī sakrita viens pēc otra. Varbūt trešajā periodā vajadzēja uzspiest nedaudz vairāk.”

”Bija kļūdas norvēģiem. Protams, mums arī meistarība palīdz dažreiz. Piemēram, man bija divi diezgan brīvi metieni un abus sanāca iemest. Kā jau es teicu, sanāca divreiz tīrajā pret vārtsargu izmest. Neviens nebija man vārtu priekšā. Mani noklupināja, ejot pret vārtsargu. Sanāca piebeigt to bullīti,” uz saviem gūtajiem vārtiem atskatījās uzbrucējs.

”Tagad treniņos cenšos vairāk “one timer” trenēt. Metiens vienmēr ir bijis viena no manām spēcīgākajām pusēm. Šoreiz labi trāpīju un labi iekrita,” piebilda Vilmanis.

Atgādināsim, ka pirmajā pārbaudes mačā mūsu jaunie hokejisti ar 3:4 piekāpās Čehijas vienaudžiem.

Pasaules čempionāts Zviedrijas pilsētā Gēteborgā sāksies 26. decembrī. Latvijas valstsvienība turnīru sāks 26. decembrī plkst. 20.30 pret mājiniekiem zviedriem.

Latvijas U-20 hokeja izlases pretinieki pasaules čempionāta A apakšgrupā būs Kanāda, Zviedrija, Somija un Vācija. Četras labākās komandas iekļūs ceturtdaļfinālā, bet vienība, kas ierindosies piektajā vietā, spēlēs par palikšanu elitē. Šogad noteikumi paredz aizvadīt vienu spēli par izdzīvošanu.