Vilmanim Hat-trick, Latvijas U-20 izlase sakauj Norvēģiju (VIDEO)

Latvijas U-20 hokeja izlase pēdējā pārbaudes spēlē pirms gaidāmā U-20 pasaules čempionāta ar 6:2 (2:1, 3:0, 1:1) sakāva Norvēģijas vienaudžus. Uzvarētāju sastāvā ar Hat-trick izcēlās Sandis Vilmanis.

Johaness Lokebergs jau trešajā minūtē izvirzīja norvēģus vadībā, bet Latvijas U-20 izlase, pateicoties Dana Ločmeļa un Kevina Strādnieka precīzajiem metieniem, pirmās trešdaļas beigās pārņēma vadību.

Otrajā periodā Arta Ābola vadītā komanda guva trīs bezatbildes vārtus. Sandis Vilmanis 33. minūtē, realizējot soda metienu, panāca 3:1, bet pēc 56 sekundēm Toms Mots vēl vairāk nostiprināja Latvijas U-20 valstsvienības pārsvaru. Otrās trešdaļas izskaņā Vilmanis, realizējot skaitlisko vairākumu, guva savus otros vārtus spēlē un sniedza Ābola trenētajai komandai jau četru ripu pārsvaru.

Pēdējā mača nogrieznī abas komandas guva pa vieniem vārtiem. Trešā perioda vidū Kaspers Magnusens, izceļoties vairākumā, panāca 2:5, bet 54. minūtē Vilmanis noformēja sev Hat-trick un pielika spēlei treknu punktu.

Atgādināsim, ka pirmajā pārbaudes mačā mūsu jaunie hokejisti ar 3:4 piekāpās Čehijas vienaudžiem.

Pasaules čempionāts Zviedrijas pilsētā Gēteborgā sāksies 26. decembrī. Latvijas valstsvienība turnīru sāks 26. decembrī plkst. 20.30 pret mājiniekiem zviedriem.

Latvijas U-20 hokeja izlases pretinieki pasaules čempionāta A apakšgrupā būs Kanāda, Zviedrija, Somija un Vācija. Četras labākās komandas iekļūs ceturtdaļfinālā, bet vienība, kas ierindosies piektajā vietā, spēlēs par palikšanu elitē. Šogad noteikumi paredz aizvadīt vienu spēli par izdzīvošanu.