Veinbergs, Borozinskis un Laviņš izceļas ar vārtiem USHL

Aizvadītajā naktī Latvijas uzbrucēja Klāva Veinberga pārstāvētā ASV junioru hokeja līgas (USHL) komanda Linkolnas “Stars” ar rezultātu 2:1 (1:1, 0:0, 1:0) mājās pieveica Ģirta Silkalna pārstāvēto Fārgo “Force” vienību.

Veinbergs šajā mačā ar guva vārtus, izdarīja vienu metienu pa vārtiem, nopelnīja divas soda minūtes un laukumu pameta ar neitrālu lietderības koeficientu. 19 cīņās Veinbergam seši vārti un septiņas piespēles.

Silkalnam šajā spēlē viens metiens pa vārtiem un neitrāls lietderības koeficients. 20 spēlēs Silkalnam divi vārti un piecas piespēles.

“Force” ar 29 punktiem 20 spēlēs ierindojas pirmajā vietā Rietumu konferencē, bet “Stars” ar 26 punktiem 20 mačos atrodas otrajā vietā Rietumu konferencē.

Citā mačā Martina Laviņa un Bruno Brūvera Cīderrepidsas “RoughRiders” ar rezultātu 6:2 (1:0, 2:0, 3:2) viesos uzvarēja Dubjūkas “Fighting Saints”.

Laviņam šajā mačā vārtu guvums, trīs metieni pa vārtiem, četras soda minūtes un pozitīvs lietderības koeficients “+2”. Šosezon 16 spēlēs Laviņam trīs vārti un septiņas piespēles.

Brūveris šajā spēlē atradās rezervē. Šosezon 13 spēlēs Brūveris ticis galā ar 87,7% metienu un vidēji spēlē ielaidis 3,19 vārtus.

“RoughRiders” ar 20 punktiem 19 spēlēs ierindojas septītajā vietā Austrumu konferencē.

Zaudējumu piedzīvoja Dāvja Borozinska pārstāvētā Demoinas “Buccaneers” komanda, kas ar rezultātu 1:5 (0:3, 1:2, 0:0) mājās piekāpās Sūsitijas “Musketeers”.

Borozinskim šajā spēlē vārtu guvums, viens metiens pa vārtiem un neitrāls lietderības koeficients. Šosezon 20 spēlēs uzbrucējam divi vārti un piecas piespēles.

“Buccaneers” ar 20 punktiem 21 spēlē ierindojas piektajā vietā Rietumu konferencē.

Visbeidzot, Kārļa Mežsarga Traisitijas “Storm” ar rezultātu 3:2 (1:1, 2:1, 0:0) viesos pārspēja Omahas “Lancers” vienību.

Mežsargs šajā spēlē atradās rezervē. Šosezon 14 spēlēs vārtsargs ticis galā ar 87,4% pretinieku metienu un vidēji mačā ielaidis 3,66 vārtus.

“Storm” ar 19 punktiem 20 mačos atrodas astotajā vietā Rietumu konferencē.