Stenbergam Hat-trick, Zviedrijas U-20 izcīna “sauso” uzvaru (VIDEO)

2024. gada U-20 pasaules čempionāta trešās dienas otrajā spēlē mājiniece Zviedrijas U-20 izlase ar rezultātu 5:0 (1:0, 1:0, 3:0) sagrāva Vācijas vienaudžus.

16. minūtē Otto Stenbergs atklāja mača rezultātu ar precīzu metienu augšējā stūrī.

Otrā trešdaļa iesākās vienlīdzīgi, komandām momentus neizveidojot. Tomēr 19. minūtē Matiasam Havelidam izdevās dubultot pārsvaru, ieraidot ripu vārtos ar spēcīgu tālmetienu.

Noslēdzošā mača nogrieznī Stenbergs trīs minūšu laikā guva divus vārtus, noformējot Hat-trick. Punktu mačam 55. minūtē pielika Noa Ostlunda vārtu guvums.

Zviedrijas vārtu drošība tika uzticēta Markusam Telīnam, kurš atvairīja visus 15 vāciešu metienus. Vācijas vārtsargs Matiass Bitners tika galā ar 36 metieniem no 41.

Pēc aizvadītām divām spēlēm Zviedrija ieņem 2. vietu A grupā ar sešiem punktiem, taču Vācija ierindojas pozīciju zemāk ar trīs punktiem.

Zviedrijai nākamā spēle paredzēta jau rītdien, 29. decembrī, kad krustos nūjas ar spēcīgo Kanādu. Savukārt, Vācija nākamreiz laukumā dosies 30. decembrī, spēkojoties ar Latvijas hokejistiem.