Slovākijas U-18 izlase šokē Somiju un iekļūst pusfinālā (VIDEO)

Šveicē notiekošā U-18 pasaules hokeja čempionāta pusfinālā šodien iekļuva Slovākijas jaunie hokejisti, kas ceturtdaļfināla mačā ar 3:2 (1:0, 2:0, 0:2) pārspēja Somijas vienaudžus.

Dalibors Dvorskis jau mača 36. sekundē izvirzīja Slovākijas U-18 izlasi vadībā (1:0), bet Patriks Mašņica 23. minūtē, realizējot skaitlisko vairākumu, dubultoja savas komandas pārsvaru – 2:0. Savukārt Ādams Cedžo 34. minūtē panāca uz tablo jau pārliecinošo 3:0.

Kaspers Haltunens 46. minūtē somiem vienus vārtus atguva (1:3), bet desmit sekundes pirms pamatlaika beigām Emīls Jārventijs samazināja rezultāta starpību līdz minimumam – 2:3. Atlikušajā laikā rezultāts nemainījās.

Par mača galveno varoni kļuva slovāku vārtsargs Samuels Urbans, kurš atvairīja 54 no 56(!!!) somu izdarītajiem metieniem.

Slovākijas U-18 izlase spēlēs pusfinālā pirmoreiz kopš 2003. gada. Somijas jaunie hokejisti nepārvarēja ceturtdaļfināla barjeru otro reizi pēdējo piecu gadu laikā.

Autors: Rainers Rogs Avots: IIHF