Rodžeram Bukartam desmitie vārti sezonā WHL (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Latvijas uzbrucēja Rodžera Bukarta pārstāvētā Rietumu hokeja līgas (WHL) komanda Venačī “Wild” viesos ar rezultātu 9:3 (2:1, 5:0, 2:2) apspēlēja Sietlas “Thunderbirds” vienību.

Bukarts šajā cīņā guva vārtus, divreiz meta pa pretinieku vārtiem, uzvarēja deviņus no 19 iemetieniem, nopelnīja desmit soda minūtes, kā arī laukumu pameta ar neitrālu lietderības koeficientu.

Šajā sezonā 33 spēlēs Bukarts ticis pie desmit vārtu guvumiem un septiņām rezultatīvām piespēlēm.

“Wild” ar 54 punktiem 44 mačos atrodas ceturtajā vietā Rietumu konferencē.

Nākamo cīņu Bukarta klubs aizvadīs 25. janvārī mājās plkst. 4:00 pēc Latvijas laika pret Traisitijas “Americans”.

Citā mačā Bogdana Hodasa Medisinhetas “Tigers” klubs ar rezultātu 7:3 (1:1, 2:2, 4:0) izbraukumā pārspēja Brendonas “Wheat Kings” vienību.

Hodass šajā spēlē vienu reizi meta pa pretinieku vārtiem, nopelnīja divas soda minūtes, kā arī atstāja laukumu ar negatīvu lietderības koeficientu “-1”.

Šosezon Hodass 43 spēlē guvis trīs vārtus un atdevis 13 rezultatīvas piespēles.

“Tigers” ar 59 punktiem 45 cīņās ierindojas otrajā pozīcijā Austrumu konferencē.

Medisinhetas komanda sezonu turpinās 27. janvārī viesos plkst. 3:00 pēc Latvijas laika pret Mūsdžovas “Warriors”.