Mateiko vārti QMJHL, Feldbergs nomainīts pirmajā periodā (VIDEO)

Ēriks Mateiko, hokejazinas.com

Ēriks Mateiko | Sentdžonsas "Sea Dogs"

Aizvadītajā naktī Kvebekas junioru hokeja līgas (QMJHL) regulārās sezonas spēlē Latvijas uzbrucēja Ērika Mateiko pārstāvētā Sentdžonas “Sea Dogs” komanda ar rezultātu 6:5 (2:1, 1:1, 2:3, 0:0, 0:1) mājās pēcspēles metienos pieveica Viktoriavilas “Tigres” vienību.

Mateiko šajā mačā guva vārtus, divreiz meta pa vārtiem, uzvarēja 17 no 29 iemetieniem, kā arī nokāpa no ledus ar negatīvu lietderības koeficientu “-1”.

Šosezon sešās spēlēs Mateiko izcēlies ar četriem punktiem (3+1), bet “Sea Dogs” ar 12 punktiem deviņās cīņās ieņem trešo pozīciju Austrumu konferencē.

Nākamā spēle “Sea Dogs” paredzēta 18. oktobrī viesos plkst. 1:00 pēc Latvijas laika pret Monktonas “Wildcats”.

Citā mačā Linarda Feldberga Šērbrukas “Phoenix” ar rezultātu 3:9 (1:3, 2:3, 0:3) izbraukumā piekāpās Monktonas “Wildcats”.

Feldbergs šajā spēlē atvairīja sešus no deviņiem pretinieku metieniem un tika nomainīts pēc 12 minūtēm un 50 sekundēm uz laukuma.

Šosezon piecās spēlēs Feldbergs atvairījis 89,5% pretinieku metienu un vidēji spēlē ielaidis 2,81 vārtus.

“Phoenix” komanda šajā sezonā astoņās cīņās izcīnījusi desmit punktus un ieņem ceturto pozīciju Rietumu konferencē.

Nākamā spēle Feldberga vienībai paredzēta 13. oktobrī viesos plkst. 21:00 pēc Latvijas laika pret Halifaksas “Mooseheads”.

Visbeidzot, Harija Cjunska Ruēnas-Norānas “Huskies” mājās ar rezultātu 0:1 (0:0, 0:1, 0:0) zaudēja Drumondvilas “Voltiguers”.

Cjunskis šajā spēlē pa pretinieku vārtiem nemeta, nopelnīja divas soda minūtes un laukumu atstāja ar neitrālu lietderības koeficientu.

Šosezon astoņās spēlēs Cjunskis punktus nav guvis, bet “Huskies” astoņos mačos nopelnījuši deviņus punktus un ierindojas otrajā vietā Rietumu konferencē.

Nākamā spēle Cjunska klubam paredzēta 14. oktobrī plkst. 21:00 pēc Latvijas laika viesos pret Valdoras “Foreurs”.