Laviņam vārti, rezultatīvi arī Silkalns un Borozinskis

Aizvadītajā naktī Martina Laviņa un Bruno Brūvera pārstāvētā ASV junioru hokeja līgas (USHL) komanda Cīderrepidsas “RoughRiders” ar rezultātu 5:3 (1:0, 3:2, 1:1) mājās uzvarēja Vaterlū “Blackhawks” vienību.

Šajā mačā Laviņš guva vārtus, izdarīja vienu metienu pa vārtiem, nopelnīja divas soda minūtes un laukumu pameta ar negatīvu lietderības koeficientu “-1”, bet Brūveris šajā mačā atradās rezervē.

Laviņam šajā sezonā 14 spēlēs astoņi punkti (2+6), bet Brūveris 12 spēlēs atvairījis 88,6% pretinieku metienu un vidēji mačā ielaidis 2,96 vārtus. “RoughRiders” ar 18 punktiem 17 spēlēs ierindojas sestajā vietā Austrumu konferencē.

Citā mačā Ģirta Silkalna Fārgo “Force” vienība ar rezultātu 4:3 (0:0, 2:1, 1:2, 0:0, 0:1) mājās pēcspēles metienos piekāpās Omahas “Lancers” klubam.

Silkalns šajā mačā atdeva rezultatīvu piespēli, vienreiz meta pa vārtiem, nopelnīja astoņas soda minūtes, kā arī laukumu pameta ar neitrālu lietderības koeficientu.

Šosezon 18 spēlēs Silkalnam septiņi punkti (2+5) bet “Force” ar 27 punktiem 18 spēlēs atrodas pirmajā vietā Rietumu konferencē.

Zaudējumu piedzīvoja arī Dāvja Borozinska pārstāvētā Demoinas “Buccaneers” komanda, kas ar rezultātu 3:4 (0:2, 2:0, 1:1, 0:1) viesos papildlaikā zaudēja Dubjūkas “Fighting Saints” vienībai.

Borozinskis šajā spēlē atdeva vienu rezultatīvu piespēli, izdarīja divus metienus pa vārtiem un laukumu pameta ar neitrālu lietderības koeficientu.

Uzbrucējam šosezon 18 spēlēs pieci punkti (1+4), bet “Buccaneers” ar 18 punktiem 19 cīņās atrodas piektajā vietā Rietumu konferencē.

Kārļa Mežsarga Traisitijas “Storm” ar rezultātu 4:3 (0:1, 1:2, 2:0, 0:0, 1:0) viesos pēcspēles metienos pārspēja Sūsitijas “Musketeers”.

Mežsargs šajā mačā atvairīja 30 no 32 pretinieku metieniem. Vārtsargs pirmajā periodā laukumu pameta, bet atgriezās pēc vien trīs minūtēm un 20 sekundēm. Šajā laika sprīdī Mežsarga pārinieks Niks Ēriksons ielaida vienus vārtus.

Šosezon 13 spēlēs Mežsargs atvairījis 87,9% pretinieku metienu un vidēji mačā ielaidis 3,62 vārtus. “Storm” ar 17 punktiem 18 spēlēs ierindojas sestajā vietā Rietumu konfernecē.

Neveiksme arī Klāva Veinberga Linkolnas “Stars” vienībai, kas ar rezultātu 3:5 (1:2, 2:1, 0:2) viesos piekāpās Sūfolzas “Stampede” vienībai.

Veinbergam šajā mačā viens metiens pa vārtiem, divas soda minūtes un pozitīvs lietderības koeficients “+1”.

Šosezon 17 mačos uzbrucējam 12 punkti (5+7), bet “Stars” ar 24 punktiem 18 mačos ierindojas otrajā vietā Rietumu konferencē.

Visbeidzot, Raimonda Vītoliņa Grīnbejas “Gamblers” komanda ar rezultātu 1:2 (0:0, 0:0, 1:2) mājās zaudēja Čikāgas “Steel” vienībai.

Vītoliņam šajā spēlē divi metieni pa vārtiem, divas soda minūtes un neitrāls lietderības koeficients.

Vītoliņam 17 spēlēs desmit punkti (2+10), bet “Gamblers” ar 21 punktu 18 mačos ierindojas otrajā vietā Austrumu konferencē.