Latvijas U-20 izlase apspēlē Rīgas “Dinamo”

Latvijas U-20 izlase pārbaudes spēlē Daugavas ledus hallē ar 5:2 (1:0, 3:0, 1:2) apspēlēja Optibet hokeja līgas (OHL) komandu Rīgas “Dinamo”.

Astotajā minūtē Ernests Krūms atklāja rezultātu, izvirzot U-20 izlasi vadībā. Otrā perioda sākumā Rodžers Bukarts un Silvestrs Uvis Lazarenoks nostabilizēja Latvijas pārsvaru, panākot 3:0. Spēles vidū abas komandas veica vārtsargu maiņas. Piecas minūtes līdz otrā perioda beigām, Krūms guva savus otros vārtus – 4:0.

Trešajā trešdaļā Rainers Rullers iemeta piekto ripu dinamiešu vārtos, bet jau minūti vēlāk Ēriks Novickis vienus vārtus atguva. Trīs minūtes līdz spēles beigām, Didzis Jansons vairākumā guva otros “Dinamo” vārtus un uzstādīja mača gala rezultātu.

“Dinamo” vārtus spēles pirmo pusi sargāja Artjoms Ļeščenko, kurš ikdienā spēlē Vācijas U-20 čempionātā, taču uz šo spēli pievienojās Rīgas komandai. Spēles vidū viņu nomainīja Lukas Bukatovs. Latvijas U-20 vārtos stājās Deivs Deivids Rolovs, bet mača vidū tika nomainīts pret Kārli Beķeri-Brīvkalnu.