Latvijas U-18 izlase spraigā cīņā piekāpjas Austrijai

Latvijas U-18 izlase trešajā Četru Nāciju U-20 kausa turnīra spēlē piekāpās Austrijas U-20 izlasei ar rezultātu 5:6 (1:1, 3:2, 1:2, 0:1) papildlaikā.

Spēles 3. minūtē Dmitrijs Diļevka atklāja rezultātu. Tuvu 1. perioda beigām austrieši panāca izlīdzinājumu.

Otrā trešdaļa iesākās aktīvi, komandām pirmo sešu minūšu laikā gūstot četrus vārtus. Latvijas rindās 3. minūtē izcēlās Rauls Ladusāns, taču minūti vēlāk precīzs bija Ričards Pētersons. 12. minūtē Pāvels Ņikitins realizēja vairākumu un izvirzīja Latviju vadībā 4:3.

Austrieši trešā perioda sākumā spēja panākt izlīdzinājumu, taču sešas minūtes vēlāk Antons Macijevskis atgrieza Latvijai vienu vārtu pārsvaru. Pusotru minūti līdz pamatlaika beigām, Austrijas hokejists Johaness Neumans vairākumā panāca izlīdzinājumu un pārveda spēli papildlaikā.

Overtaima 4. minūtē austrietis Dāvids Černiks atnesa uzvaru savai valstsvienībai.

Latvijas U-18 izlase, spēlējot U-20 turnīrā, trīs mačos cieta trīs neveiksmes. Iepriekš latvieši zaudēja Dānijas U-20 (0:4) un Norvēģijas U-20 (2:7).