Latvijas U-18 izlase pirmajā turnīra spēlē pārliecinoši zaudē mājiniecei

Latvijas U-18 izlase pirmajā Četru Nāciju U-20 kausa turnīra spēlē piekāpās mājiniecei Dānijas U-20 izlasei ar rezultātu 0:4 (0:1, 0:2, 0:1).

Spēles rezultāts tika atklāts 8. minūtē, kad Alberts Šjoldāns izvirzīja Dāniju vadībā.

Otrās trešdaļas vidū Šjoldāns realizēja vairākumu, gūstot savus otros vārtus spēlē. Piecas minūtes vēlāk otro vairākumu pēc kārtas izmantoja dāņi, šoreiz precīzam esot Tomasam Mondrupam. Zīmīgi, ka abus noraidījumus saņēma Oskars Nils Briedis.

Divas minūtes līdz pamatlaika beigām, Daniels Olsons uzstādīja mača gala rezultātu.

Latvijas valstsvienības vārtus sargāja Dilans Birkāns, kurš ikdienā spēlē Dānijas pēc spēka 2. līgas komandā “Odense II”. Birkāns tika galā ar 31 no 35 metieniem.

Nākamo maču Latvijas hokejisti aizvadīs jau rītdien, 10. novembrī, kad plkst. 17.00 pēc Latvijas laika spēkosies ar Norvēģijas U-20 izlasi. Visas Latvijas U-18 izlases spēles turnīrā tiešraidē vērojamas “Latvijashokejs.tv“.

Autors: Rems Ratņikovs Avots: Metal Ligaen