Hodasam piespēle uzvarā pār Rodžera Bukarta komandu (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Latvijas aizsarga Bogdana Hodasa pārstāvētā Rietumu hokeja līgas (WHL) komanda Medisinhetas “Tigers” ar rezultātu 4:1 (2:1, 2:0, 0:0) mājās apspēlēja Rodžera Bukarta Venačī “Wild” vienību.

Hodass šajā spēlē atdeva rezultatīvu piespēli, divreiz meta pa pretinieku vārtiem, nopelnīja divas soda minūtes, kā arī laukumu pameta ar pozitīvu lietderības koeficientu “+3”.

Šosezon Hodass 20 spēlēs guvis divus vārtus un atdevis sešas rezultatīvas piespēles, bet “Tigers” ar 28 punktiem 20 cīņās ierindojas pirmajā pozīcijā Austrumu konferencē.

Tikmēr Bukarts šajā cīņā piecas reizes meta pa pretinieku vārtiem, uzvarēja trīs no deviņiem iemetieniem, nopelnīja divas soda minūtes, kā arī laukumu pameta ar negatīvu lietderības koeficientu “-2”.

Šajā sezonā 20 spēlēs Bukarts ticis pie sešiem vārtu guvumiem un trim rezultatīvām piespēlēm.

“Wild” ar 23 punktiem 20 mačos atrodas ceturtajā vietā Rietumu konferencē.

Medisinhetas komanda sezonu turpinās 15. novembrī viesos plkst. 4:00 pēc Latvijas laika pret Sviftkurentas “Broncos”, bet “Wild” nākamo cīņu aizvadīs 16. novembrī mājās plkst. 4:00 pēc Latvijas laika pret Traisitijas “Americans”.