Dārziņš: Esam sapratuši, kāpēc dāņi tur ir nokļuvuši

Latvijas U-16 trīs pret trīs hokeja izlases galvenais treneris Lauris Dārziņš sniedzis komentāru ”Latvijas Radio” pēc komandas iekļūšanas Ziemas Jaunatnes Olimpisko spēļu finālā.

Hokejazinas.com” šodien jau vēstīja, ka mūsu jaunie hokejisti turnīra pusfinālā ar 19:5 (9:1, 3:2, 7:2) sagrāva Kazahstānas vienaudžus. Latvijas komandai finālā pretī stāsies Dānijas jaunie hokejisti, kas otrajā pusfināla cīņā ar 5:3 pārspēja Austriju. Fināls paredzēts rīt, plkst. 7:00 pēc Latvijas laika.

”Mēs esam krustu šķērsu izanalizējuši un sapratuši, kāpēc dāņi tur ir nokļuvuši,” atzina Dārziņš. ”Mēģināsim uzspiest savu spēli. Gluži kā pret kazahiem esam atraduši lietas, kur mēs varam būt pārāki. Mākoņos un filozofiskās pārdomās šobrīd vēl nelidojam. Mums jāskatās, kas ir nākamais uzdevums mūsu acu priekšā.”

Grupu turnīra spēlē Latvija apspēlēja Dāniju ar 11:6, taču Dārziņš domā, ka pirmo spēli pret dāņiem nevar uzskatīt par spēcīgu atskaites punktu, jo tajā mačā abām komandām turnīra tabulā vairs neko nevajadzēja. Latvijas izlases bijušais uzbrucējs atzinīgi vērtē arī 3×3 hokeju, kas, pēc viņa teiktā, ir bauda acīm. Turklāt mūsdienu arvien ātrākā dzīves ritma pasaulē iederoties hokeja paveids ar daudz vārtu gūšanas iespējām un bez garām pauzēm.

Šajā turnīrā Latvija astoņās spēlēs nav cietusi nevienu neveiksmi.

Autors: Rainers Rogs Avots: Latvijas Radio

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)